نعمتی: برای دیدار مقابل پارس‌جنوبی سرشار از انگیزه هستم

نعمتی: برای دیدار مقابل پارس‌جنوبی سرشار از انگیزه هستم

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، مدافع چپ جوان و ۲۲ساله پدیده، بعد از حضور در بازی چهارجانبه جام شهدا مقابل تراکتورسازی، چنین فرصت‌هایی را برای نشان دادن توانایی‌های خود ارزشمند لقب می‌دهد. علی نعمتی در مورد بازی مقابل تراکتورسازی می‌گوید: «بازی خوبی را از هر دو تیم شاهد بودیم که متاسفانه در ضربات پنالتی برای ما خوب تمام نشد. من به دنبال چنین فرصت‌هایی هستم تا خودم را نشان دهم و خوشحالم که در ترکیب حضور داشتم. سرمربی تیم آقای مهاجری به من اعتماد کرد و این احساس بسیار خوبی را در من به وجود می‌آورد؛ تلاش کردم در این بازی مانند همیشه به خوبی پاسخ اعتماد ایشان را بدهم که فکر کنم به جز در چند صحنه، بازی قابل قبولی ارائه دادم.»
نعمتی در خصوص بازی فردا در رده‌بندی جام شهدا مقابل پارس جنوبی جم نیز تاکید می‌کند: «شاید عده‌ای تصور کنند که ما انگیزه کمی برای حضور در دیداری داریم که رتبه سوم و چهارم جام شهدا را مشخص خواهد کرد، اما باید بگویم به هیچ‌وجه اینگونه نیست. برای بازیکنان باتجربه‌تر و مخصوصا برای ما جوان‌ترها این یک بازی مهم است که می‌تواند میدان بسیار خوب دیگری باشد تا بتوانیم توانایی‌های خودمان را نشان دهیم. برای حضور مجدد در ترکیب اصلی پدیده این بار مقابل صدرنشین لیگ سرشار از انگیزه هستم.»
نعمتی در مورد آخرین شرایط پدیده برای ادامه فصل لیگ برتر نیز معتقد است: «در چند هفته گذشته شرایط مصدومیت تعداد زیادی از بازیکنان در تیم مشکلاتی را به وجود آورده و باعث شده نتوانیم آن نتایجی که مدنظر داشتیم را کسب کنیم؛ اما با بازگشت این بازیکنان می‌توانیم دوباره در مسیر خوب ابتدای فصل خود قرار گرفته و برای کسب سهمیه تلاش کنیم.»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *