صدری: هدف همه ما موفقیت پدیده است

صدری: هدف همه ما موفقیت پدیده است

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، رضا صدری در خصوص شرایط تیم پدیده در لیگ برتر هفدهم اظهار کرد: شرایط باشگاه بسیار خوب است و اگر در چند هفته اخیر موفق بودیم قطعا الان جزو صدرنشینان جدول بودیم. البته با این وجود جایگاه بدی نداریم اما فکر می‌کنم بتوانیم در نهایت بین ۴ تیم برتر ایران جای گیریم. پدیده از پتانسیل بالایی برخوردار است.
بازیکن جوان تیم پدیده تصریح کرد: حضور در جام شهدا فارغ از نتیجه‌ای که رقم خورد برایمان بسیار مفید بود، زیرا هم در تعطیلات لیگ برتر از فضای مسابقه دور نشدیم و هم اینکه فرصتی شد تا کادرفنی به جوانان میدان بدهد. بازی در مقابل تراکتور قطعا فرصت خوبی برای پدیده بود که از آن استفاده کردیم. ضمن اینکه دیدار با یکی از رقبای اصلی در لیگ مثل پارس جنوبی نیز مفید خواهدبود
صدری در رابطه با مدت زمان حضورش در لیگ هفدهم گفت: تاکنون در سه بازی به میدان رفته‌ام و فکر کنم توانستم در بازه‌های زمانی حضور در زمین رضایت کادرفنی را جلب کنم. در دو بازی مساوی بودیم و در یک بازی هم از حریف عقب بودیم که به میدان رفتم. پست تخصصی‌ام هافبک چپ و پشت مهاجم است و ۲۱ سال سن دارم.
وی در خصوص شانسش برای دعوت به تیم ملی امید کشورمان گفت: اصلا به این مسائل فکر نمی‌کنم و تمام تمرکزم را بر روی موفقیت تیم پدیده گذاشته‌ام. امیدوارم بتوانم در ادامه لیگ برای تیمم مثمرثمر باشم و رضایت کادرفنی را جلب کنم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *