زامهران: باید از فرصت‌ها استفاده کنیم

زامهران: باید از فرصت‌ها استفاده کنیم

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، سینا زامهران، بازیکن ۲۰ ساله تیم پدیده در خصوص شرایطش در این باشگاه اظهار کرد: خوشبختانه در شرایط خوبی به سر می‌برم و در باشگاهی حضور دارم که می‌دانم کادرفنی ابدا به نام توجه نمی‌کند و اگر در تمرینات از کیفیت مطلوبی برخوردار باشم به ترکیب می‌رسم.

وی افزود: دومین سالی است که در تیم فوتبال پدیده خراسان حضور دارم و سعی می‌کنم با توجه به سنم از فرصت‌هایی که در اختیارم قرار می‌گیرد به بهترین شکل ممکن استفاده کنم.

زامهران که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی را هم در کارنامه دارد، تاکید کرد: در رده سنی جوانان تا آخرین اردو در تیم ملی حضور داشتم اما به واسطه برخی مشکلات نتوانستم در لحظه آخر تیم ملی را همراهی کنم. قطعا به حضور در تیم ملی امید فکر می‌کنم و اگر فرصتی در اختیارم قرار گیرد به بهترین شکل ممکن از آن استفاده خواهم‌کرد و دیگر پیراهن تیم ملی را از دست نخواهم‌‍داد.

بازیکن تیم پدیده تصریح کرد: پدیده در لیگ برتر هفدهم از پتانسیل بالایی برخوردار است و اگر در چند هفته اخیر هم نتوانستیم آنطور که باید و شاید به نتایج خوب خود ادامه دهیم تنها به دلیل مصدومیت بازیکنان بوده‌است. قطعا با بازگشت این بازیکنان دیگر مشکلی نخواهیم‌داشت و جایگاه خوب خود در جدول را حفظ خواهیم‌کرد. پدیده شایسته بهترین نتایج است، زیرا از کادرفنی و بازیکنانی باهوش و بادانش سود می‌برد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *