مهاجری : ورزشگاه امام رضا(ع) برای فوتبال خراسان یک نعمت است

مهاجری : ورزشگاه امام رضا(ع) برای فوتبال خراسان یک نعمت است

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: ورزشگاه امام رضا(ع) برای فوتبال خراسان یک نعمت است و باید قدر آن را بدانیم.
به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان،محمد رضا مهاجری با اشاره به برگزاری تمرین این تیم در ورزشگاه امام رضا(ع) گفت: این تمرین باعث افزایش انرژی ما در راه آماده سازی تیم شد چرا که در زمینی تمرین کردیم که تمام استانداردهای جهانی را دارد و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد.
وی افزود: باید از مسئولین آستان قدس رضوی به ویژه حجت الاسلام رئیسی تولیت محترم و همچنین یوسفی مدیرعامل تربیت بدنی آستان قدس رضوی تشکر نماییم که امکان برگزاری این تمرین را به وجود آوردند.
مهاجری اظهار کرد:به نظر من، بازی کردن در این ورزشگاه به رشد فوتبال مشهد کمک خواهد کرد. ورزشگاهی که استانداردهای روز دنیا را دارد و اگر استفاده نکنیم، سرمایه‌مان از بین می‌رود.
وی اظهار کرد:این ورزشگاه گنجایش ۱۲۰۰ خودرو را در پارکینگ خود دارد. این در شرایطی است که بیشتر استادیوم‌ها معضل پارکینگ دارند. ورزشگاه امام رضا(ع)زیباست و امکانات و چمن خوبی دارد و بازیکنان تیم وقتی وارد ورزشگاه شدند حیرت زده شده بودند.
مهاجری تصریح کرد:با نگاه مثبتی که در آستان قدس رضوی نسبت به ورزش و فوتبال وجود دارد، و جلسات خوبی که بین مدیران باشگاه و تربیت بدنی آستان قدس رضوی برگزار شده است امیدوارم بتوانیم بازی‌های‌مان را در این ورزشگاه برگزار کنیم.
وی در خصوص روند جذب بازیکنان این تیم گفت: تلاش ما این بود تا مرحله اول استخوان بندی تیم را حفظ کنیم و در کنار آنها نقاط ضعف خود را با جذب بازیکنانی همچون حاتمی، قاسمی نژاد ،خلعتبری و بازیکنان دیگر جوانی که از تیم های دیگر جذب کردیم، قوت ببخشیم.
سرمربی تیم پدیده ادامه داد: هنوز چند جای خالی دیگر نیز در تیم وجود دارد که در حال مذاکره با بازیکنان مدنظر هستیم در روزهای آینده خبرهای خوب دیگری برای اهالی فوتبال خراسان و هواداران پر شور پدیده خواهیم داشت.
وی گفت: طی چند روز آینده اردوی خود را در ترکیه برگزار خواهیم کرد و چند بازی تدارکاتی را با تیم های حاضر در کمپ آماده سازی برگزار می کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *