مدیرعامل باشگاه پدیده: آستان قدس رضوی نگاه ویژه ای به ورزش دارد

مدیرعامل باشگاه پدیده: آستان قدس رضوی نگاه ویژه ای به ورزش دارد

مدیرعامل باشگاه پدیده خراسان گفت: آستان قدس رضوی نگاه ویژه ای به ورزش دارد.
به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان،دکتر حمیدرضا کریمویی با اشاره به برگزاری تمرین این تیم در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد گفت: از مدتها قبل جلسات مختلفی را با یوسفی مدیرعامل تربیت بدنی آستان قدس رضوی داشتیم و در نهایت با موافقت ایشان یک جلسه تمرین را در این ورزشگاه مدرن و مجهز برگزار کردیم.
وی افزود: آستان قدس رضوی همواره نگاه ویژه ای را به مقوله ورزش داشته است و پس از افتتاح این ورزشگاه به دست تولیت معزز آستان قدس رضوی نیز تلاش های خوبی برای برگزاری بازیهای نمایندگان استان در این ورزشگاه انجام شده است.
کریمویی ادامه داد: ورزشگاه امام رضا(ع) از همه نظر یکی از استادیوم های ویژه کشور به شمار می رود و قطعا باید برای برگزاری مسابقات فوتبال نیز هماهنگی های لازم در این باره صورت بپذیرد.
مدیرعامل باشگاه پدیده خراسان اظهار کرد: نامه‌نگاری‌های استفاده از این ورزشگاه صورت گرفته است. صحبت‌های خوبی با آستان قدس رضوی داشتیم و هیات فوتبال نیز کمک زیادی در راستای استفاده از ورزشگاه امام رضا(ع) به ما کرد. اگر توافق بر سر مسائلی همچون نحوه و زمان استفاده حاصل شود، این استادیوم می‌تواند پذیرای حریفان پدیده در لیگ هفدهم باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *