تقویت کادرفنی پدیده در لیگ هفدهم

تقویت کادرفنی پدیده در لیگ هفدهم

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، محمدرضا مهاجری در خصوص آخرین خبرها در رابطه با تمدید قرارداد وی با پدیده اظهار کرد: بحث تمدید با صحبت‌هایی که روزهای گذشته با مدیریت محترم باشگاه پدیده داشتیم به اتمام رسید و قطعا در فصل آتی هدایت پدیده را برعهده خواهم‌داشت. امیدوارم بتوانیم در نهایت به نتایجی دست یابیم که مورد قبول هواداران فوتبال خراسان باشد.
مهاجری در رابطه با برنامه‌ریزی‌هایش برای استارت دوباره تصریح کرد: از پانزدهم خردادماه تمرینات پدیده آغاز می‌شود. برنامه‌ریزی‌های لازمه تا آغاز لیگ هفدهم را به مدیریت باشگاه ارائه کرده‌ایم و اردوهایی نیز در نظر گرفته‌شده‌است. کریمویی، مدیرعاملی برنامه‌محور است و به توانایی وی ایمان داریم. امیدواریم شرایط به نحو احسن در باشگاه برقرار شود.
سرمربی پدیده با اشاره به تسویه حساب این باشگاه نسبت به مطالبات فصل گذشته بازیکنان تاکید کرد: مدیران باشگاه در تلاشند تا نهایتا ظرف ۱۰، ۱۲ روز آینده بدهی‌ها را پرداخت کنند و پس از آن است که می‌توانیم به فعالیت در نقل و انتقالات بپردازیم.
وی افزود: در خصوص نقل و انتقالات هنوز تصمیمی گرفته‌نشده اما باید بپذیریم که رفت و آمد در این بازه زمانی امری طبیعی است و در باشگاه پدیده سعی خواهیم‌کرد تا بهترین تیم ممکن را برای لیگ هفدهم ساخته و پرداخته کنیم. اولویت اول ما تسویه با بازیکنان فصل گذشته است و پس از آن است که می‌توانیم در بازار فعالیت کنیم.
مهاجری در خصوص رتبه فصل بعد پدیده گفت: واقعا نمی‌توان از امروز حرفی برای آینده زد، باید ابتدا ببینیم که چه تیمی و در چه حد و اندازه‌ای بسته خواهدشد. اگر بتوانیم تیم خوبی ببندیم طبیعتا به نتایج بهتری هم دست پیدا می‌کنیم اما اگر نتوانیم تیم خوبی ببندیم شرایط سخت خواهدشد. مخصوصا که امسال تیم‌های زیادی هستند که از شرایط مالی خوبی برخوردارند و برای اهدافی بزرگ از هم‌اکنون در حال بستن تیم مورد نظر خود هستند.
سرمربی پدیده در خصوص کادرفنی تیمش افزود: قطعا در این بخش نیز کادرفنی خود را تقویت خواهیم‌کرد اما از امروز در خصوص اینکه چه فردی اضافه می‌شود، نمی‌توانیم صحبت کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *