بازی پدیده مقابل تراکتور رایگان شد

بازی پدیده مقابل تراکتور رایگان شد

 مدیر رسانه ای باشگاه پدیده خراسان گفت: با هماهنگی هیئت فوتبال خراسان رضوی ، هواداران مشهدی می توانند ،بازی تیم های پدیده و تراکتور را به صورت رایگان تماشا کنند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان ، جواد طاری بخش اظهار داشت:با توجه به شرایط جدول رده بندی و ویژگی های این مسابقه ،برای تیم پدیده ، و همچنین سهولت حضور تماشاگران در ورزشگاه ، باشگاه پدیده خراسان با هماهنگی و مساعدت هیئت فوتبال خراسان رضوی ،تعداد زیادی بلیط خریداری کرده تا در زمان مراجعه هواداران به ورزشگاه ، آنها بتوانند بازی را به صورت رایگان تماشا کنند.

وی افزود: بر این اساس تماشاگران مشهدی می توانند با حضور در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد ، این بازی را به صورت رایگان تماشا نمایند.

طاری بخش گفت:بازی پدیده و تراکتور سازی قرار است روز جمعه بیست و پنجم فروردین ،ساعت ١٧در ورزشگاه ثامن الائمه برگزار شود و باشگاه پدیده نیز برای این بازی تمهیدات ویژه ای از جمله تهیه اتوبوس برای انتقال تماشاگران به ورزشگاه تدارک دیده است.

مدیر رسانه ای باشگاه پدیده افزود: بر این اساس اتوبوس ها از ساعت۱۵:۳۰ از پایانه آزادی (پارک ملت) ، میدان تختی(سعدآباد)، ایستگاه مترو وکیل آباد(دوراهی طرقبه شاندیز) ، چهارراه مقدم طبرسی و ابتدای شهرک شهید رجایی ،  تماشاگران را به صورت رایگان به ورزشگاه ثامن الائمه(ع) منتقل و پس از پایان بازی نیز به همان نقاط بر میگردانند.

وی ادامه داد: امیدواریم با حضور تماشاگران پرشور مشهد در ورزشگاه بتوانیم روند پیروزی های خود را تداوم ببخشیم و بتوانیم ۶ برد خود را در کنار هواداران مشهدی جشن بگیریم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *