عباسیان: تمام تلاش‌مان را برای موفقیت‌ می‌کنیم

عباسیان: تمام تلاش‌مان را برای موفقیت‌ می‌کنیم

به گزاش سایت رسمی هواداران پدیده خراسان ، معین عباسیان درباره رویارویی با ماشین‌سازی گفت: نباید ماشین‌سازی را تیم ضعیفی دانست، آنها مقابل ما خوب بازی کردند اما ما هرچه آنچه کادرفنی پیش از بازی گوشزد کرده بود را در زمین اجرایی کردیم. تک‌تک بازی‌های نیم فصل دوم چه تیم‌هایی پایین جدولی و چه تیم‌های بالای جدولی همه و همه سخت است و نباید با نگاهی آسان به میدان رفت. البته پیش از این گفته‌ام باز هم می‌گویم که فرهاد کاظمی مربی بزرگی است و دیدار مقابل تیم‌های او سخت.
او پاسخ به سوالی مبنی بر آنکه آیا ۴ بازی آینده‌شان را هم پیروز خواهند شد رکورد پیروزی‌هایشان را در ادامه لیگ افزایشان خواهند داد گفت: نمی‌توان گفت می‌توانیم ۴ بازی آینده‌مان را هم پیروز شویم و رکوردشکنی کنیم اما مطمئنا در ۴ بازی آینده‌مان با وجود آنکه دیدارهای سختی پیش رو داریم بهترین بازی‌مان را به نمایش خواهیم گذاشت.
وی در ادامه افزود: از ۴ دیدار آینده دو بازی‌مان با تراکتور و استقلال در مشهد است که مطمئنا با حضور هواداران و حمایت آنها می‌توانیم از سد حریفان گذر کنیم اگرچه نباید حریفانمان را دست کم بگیریم، هر ۴ تیمی که ما مقابل آنها مصاف داریم ۴ تیم بالای جدولی هستند و ۳ تیم پرسپولیس، استقلال و تراکتور برای قهرمانی می‌جنگند و ذوب‌آهن برای کسب سهمیه آسیایی از همین رو آنها امید به کسب امتیازگیری مقابل ما دارند. البته ما هم با نزدیک شدن‌ امتیازات‌مان به ذوب فرصت کسب سهمیه را داریم که باید هرچه داریم در این بازی‌ها بگذاریم تا به این مهم دست پیدا کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *