مهاجری: بازی پایاپایی را بردیم

مهاجری: بازی پایاپایی را بردیم

سرمربی پدیده گفت: با اتخاذ تاکتیک مناسب توانستیم به گل برسیم و از گل خود محافظت کنیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، محمدرضا مهاجری در خاتمه دیدار تیم های ماشین سازی و پدیده اظهار داشت: خدا را شاکرم که در این شب عزیز چنین پیروزی باارزشی دست یافتیم. در سه چهار روز اخیر مشهد به لحاظ زلزله شرایط خوبی نداشت، بچه های ما قبل از حرکت به تبریز اکثرا شب را در ماشین های خود خوابیده بودند و من نگران بودم این مساله در شرایط جسمی آنان تاثیر نگذاشته باشد اما با اتخاذ تاکتیک مناسب توانستیم به گل برسیم و از گل خود محافظت کنیم.

وی افزود: بازی پایاپایی بود. فوتبال همین است و ما هم چنین شرایطی را در ۵ هفته قبل داشتیم. امیدواریم این روند را تا پایان فصل ادامه دهیم. ماشین سازی درست است که در جدول پایین است ولی بازی این تیم از نظر کیفی خیلی خوب است.

مهاجری درباره شوک مدیریتی و تاثیر آن در انگیزه تیم بیان داشت: ما در این تیمهای فوتبال می آییم و می رویم. قبل از من میثاقیان و مرزبان آمدند و رفتند. در بازی با پیکان هم گفتم که نتایج در خور شان تیم را به دست نمی آوردیم. اما الان به شرایط ایده آل رسیدیم. بچه ها این را از لطف خدا و توسل دارند.

وی افزود: این دیدار؛ مسابقه مرگ و زندگی برای ماشین سازی بود و اگر تا سی دقیقه اول به گل نمی رسید دچار استرس می شد. این را به بچه ها گفتم و نفرات تیم ما در صحنه هایی که توپ نداشتند، عملکرد خوبی نشان دادند. بچه ها شرح وظایف خود را به خوبی انجام دادند و چنین شد که این نتیجه را کسب کردیم.

سرمربی پدیده اذعان داشت: چون تیم من قبل از مسابقه خواب خوبی نداشت می دانستم از دقیقه ۶۵ به بعد دچار مشکل می شدیم البته به جز دو گل خود، در آغاز نیمه دوم دو موقعیت داشتیم. مهربان در دقیقه ۲۰ به دلیل شکافته شدن ابرویش از زمین خارج شد و دست ما هم در زمین خالی بود ولی با درایت بچه ها روز خوبی را سپری کردیم.

وی ادامه داد: استراتژی ما این بود که در پایان فصل در بین ۶ تیم قرار بگیریم ولی در اوایل فصل دلایلی رخ داد که نتایج مورد نظر را در برابر فولاد و سایپا از دست بدهیم. آن هم در بازیهایی که در خانه داشتیم ولی امیدواریم در ادامه همین روند را ادامه دهیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *