مهاجری: به دنبال چهارمین پیروزی پیاپی خود هستیم

مهاجری: به دنبال چهارمین پیروزی پیاپی خود هستیم

سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت: به دنبال این هستیم تا چهارمین پیروزی پیاپی خود را در کنار هواداران مشهدی جشن بگیریم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیدخراسان، محمدرضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار با صبای قم اظهار داشت:در ابتدا سال نو را به همه شما تبریک می‌گویم و امیدوارم سال جدید سرشار از موفقیت برای همه باشد. از هیات فوتبال هم تشکر می‌کنم که همه گونه همکاری را با ما انجام داد و توانستیم تیم را آماده نگه داریم.

وی افزود: امیدوارم ۶ هفته پایانی لیگ را خوب سپری کنیم. بازی با صبا و ماشین‌سازی تاثیر مستقیم در بقای سیاه جامگان دارد و ما تمام سعی خود را می‌کنیم تا در ماندن این تیم مشهدی تاثیر داشته باشیم و البته چهارمین پیروزی پیاپی خود را در کنار هواداران مشهدی جشن بگیریم.

وی افزود: ما جوانانی داریم مثل زامهران، کمندانی، ناصری و این ها به ما خیلی کمک کرده‌اند. وقتی جوان از سطح خوب خود دور می‌شود مجبور هستم شایسته سالاری کنم. ما در کنار جوان‌ها یوسفی و روشنگر را داریم که در این بازی‌های اخیر نقش تاثیر گذاری داشته اند. امیدوارم با این ترکیب جوان و با تجربه نتایج خوبی بگیریم.

سرمربی پدیده در رابطه با تعطیلات رقابت‌های لیگ برتر، گفت: این تعطیلات طبیعتا تاثیر گذار خواهد بود و اثرات منفی خواهد گذاشت. تا ۲۷ اسفند تمرینات را انجام دادیم و سعی کردیم پس از تعطیلات نیز تست‌هایی را از بازیکنانمان بگیریم تا شرایط آنها را بسنجیم ولی تنها نکته مثبت این است که این تعطیلی‌ها برای همه تیم‌ها بوده است.

مهاجری در مورد مصدومان و محرومان تیمش، گفت: محرومی در این بازی نداریم ولی عبدالله حسینی مصدوم است و خوشحالیم که حسین مرادمند آماده شده است.

وی در خصوص کفشگری گفت: نمی‌دانم او کجا است ولی به دلیل فنی او را در اختیار باشگاه گذاشتم و باشگاه باید در خصوص وی تصمیم بگیرد.

مهاجری در ادامه تاکید کرد: صبا در نیم فصل دوم تیم پنجم جدول است و این تیم در دور برگشت ذوب آهن، سیاه جامگان و پیکان را شکست داده و این نشان می‌دهد که صبا در نیم فصل خوب کار می‌کند. ضمن آنکه شاید این تیم جایگاهش در کل خوب نباشد اما برد سه تیم در هفته های اخیر از تغییر وضعیت این تیم خبر می‌دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *