خرید بلیط برای هواداران مشهدی در بازی پدیده وصبا

خرید بلیط برای هواداران مشهدی در بازی پدیده وصبا

مدیر رسانه ای باشگاه پدیده خراسان گفت: تعداد زیادی بلیط از سوی باشگاه پدیده برای هواداران تهیه شده است تا آنها بتوانند این بازی را بدون پرداخت هزینه ای تماشا کنند.
به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان ، جواد طاری بخش اظهار داشت:با توجه به حساسیت بازی پدیده و صبا برای هر دو تیم پدیده و سیاه جامگان و سهولت حضور تماشاگران در ورزشگاه ، باشگاه پدیده خراسان با هماهنگی و مساعدت هیئت فوتبال خراسان رضوی ،تعداد زیادی بلیط خریداری کرده تا در زمان مراجعه هواداران به ورزشگاه به آنها تحویل دهد و بتوانند بازی را به صورت رایگان تماشا کنند.
وی افزود: بر این اساس تماشاگران مشهدی می توانند با حضور در ورزشگاه ثامن الائمه و استفاده از بلیط هایی که توسط باشگاه پدیده خریداری شده است ، این بازی را به صورت رایگان تماشا نمایند.
طاری بخش گفت:بازی پدیده و صبا قرار است روز جمعه یازدهم فروردین ساعت ١٧در ورزشگاه ثامن الائمه برگزار شود و باشگاه پدیده نیز برای این بازی تمهیدات ویژه ای از جمله تهیه اتوبوس برای انتقال تماشاگران به ورزشگاه تدارک دیده است.
مدیر رسانه ای باشگاه پدیده افزود: بر این اساس اتوبوس ها از ساعت ١٦ از پایانه آزادی (پارک ملت) و میدان تختی(سعدآباد) تماشاگران را به صورت رایگان به ورزشگاه ثامن الائمه(ع) منتقل و پس از پایان بازی نیز به همان نقاط بر میگردانند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *