مهاجری: در روزی سخت پیروزی خوبی رابدست آوردیم/ناراحت امتیازهایی هستم که راحت از دست دادیم

مهاجری: در روزی سخت پیروزی خوبی رابدست آوردیم/ناراحت امتیازهایی هستم که راحت از دست دادیم

​رضا مهاجری بعد از پیروزی تیمش مقابل پیکان در نشست خبری گفت: جا دارد در ابتدا روز شهید را گرامی بداریم چون آرامش امروز ما ماحصل آنهاست که از این میهن دفاع کردند تا استقلال داشته باشیم.
وی ادامه داد: شروع بازی امروز برای ما خوب بود و بازی را مدیریت کردیم. ۲۰ دقیقه آخر هم تحت فشار توپ های مستقیم پیکان قرار گرفتیم اما خدا رو شکر در روزی سخت مقابل تیم پیکان پیروزی خوب به دست بیاورند.
وی ادامه داد: امروز روز خوب بازیکنانم بود و از مجتبی روشنگر درون دروازه و بازیکنان جلوی زمین همگی به خوبی به وظایفشان عمل کردند و برای بازی‌های آینده آماده می‌شویم.
سرمربی تیم پدیده درباره اینکه در اواسط فصل احتمال سقوط پدیده به دلیل نتایج این تیم وجود داشت و حتی بحث کنار گذاشتن او از سرمربی‌گری تیم پدیده هم به گوش می‌رسید، تصریح کرد: آمدن اکبر ایمانی به تیم به ما کمک کرده و در آن شکی نیست. از طرفی میلاد کمندانی بازیکن ارزشمندی است که روی او حساب کردیم اما در ابتدای لیگ در بازی با سپاهان آسیب دید اما الان بهتر شده و به تیم ما کمک می‌کند. البته ما قبل از او هم تیم خوبی بودیم و پرتلاش ظاهر می‌شدیم. ما در ۱۵ دقیقه پایانی بازی امروز به خوبی دفاع کردیم و ضد فوتبال بازی نکردیم. دیدید که داور هم ۳ دقیقه وقت اضافه گرفت و اینطور نبود که ۷ دقیقه وقت اضافه بگیرد. خوشبختانه بازیکنانم به بلوغ تاکتیکی خوبی رسیده‌اند و در زمان حمله، حمله و در زمان دفاع، به خوبی دفاع می‌کنیم. با وجود برد امروز هم باید تلاش بیشتری کنیم تا وقتی سوت پایان لیگ در هفته سی‌ام به صدا درآمد، از عملکردمان راضی باشیم. ما امتیازهای خوبی از دست دادیم و باید آن را جبران کنیم.
وی ادامه داد: شاید شما روحیه مرا نشناسید، اما نه الان که سه برد متوالی به دست آوردیم، بلکه در روزهایی که نتیجه هم نمی‌گرفتیم، هیچ‌گاه به سقوط فکر نمی‌کردیم. اینطور نیست که الان ما دچار غرور شده باشیم، اما خوشبختانه ارتباط خوبی بین کادر مدیریت، کادر فنی و بازیکنان به وجود آمده است و می‌توانیم روزهای بهتری را تجربه کنیم. ما در حال حاضر فقط از این ناراحت هستیم که چرا برخی از امتیازها را راحت از دست دادیم. این مسائل ما را ناراحت می‌کند اما ما مربیان همیشه به دنبال درب خروج هستیم و به این مسائل عادت داریم.
مهاجری در پایان خاطرنشان کرد: جا دارد پیشاپیش سال ۹۶ را به همه مردم تبریک بگویم. موضوعی هم که باید به آن اشاره کنم این است که وقتی فیلم بازی پیکان و استقلال خوزستان را در زمین شهرقدس دیدم، نگران زمین بودم چون شرایط جوی تهران خوب نبود، اما امروز در یک زمین خوب بازی کردیم و باید از مسئولانی که زمین را آماده کردند قدردانی کنم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *