عباسیان: همدلی که باشد نتیجه می گیریم

عباسیان: همدلی که باشد نتیجه می گیریم

هافبک تیم فوتبال پدیده گفت: وقتی همدلی باشد و بتوانیم تمرکز کنیم، صد در صد نتیجه هم حاصل می‌شود.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، معین عباسیان در خصوص دیدار آتی تیمش در برابر پیکان اظهار کرد: پیکان تیم خوب و جوانی است که از سرمربی باسابقه ای مثل مجید جلالی بهره می‌برد اما شرایط ما با توجه به دو پیروزی متوالی به دست آمده بسیار خوب شده و امیدوارم که بتوانیم در خانه حریف به سومین پیروزی متوالی خود دست یابیم.

وی افزود: اینکه بارانی و صادقی دو بازیکن خوب پیکان در این دیدار محروم هستند شاید به ما کمک کند، اما نباید حریف را دست کم بگیریم. پیکان همان تیمی است که پرسپولیس را متوقف کرده و استقلال را هم با وجود ۱۰ نفره بودن ازار داد.

عباسیان در رابطه با دو پیروزی خوب و سه گله تیمش در مصاف با نفت آبادان و گسترش تبریز گفت: از ابتدا هم گفته‌بودیم که اگر همدلی باشد و حواشی کم شود، می‌توانیم با تمرکز مناسب در میدان حاضر شویم و پیروی آن نیز نتیجه بگیریم. دو دیدار اخیر سبب شد تا حدودی از انتهای جدول فاصله بگیریم و جایگاه خود را در میانه جدول تثبیت کنیم اما هنوز کار تمام نشده و مطمئنم با توجه به پتانسیلی که داریم می‌توانیم به رتبه‌های بالاتر و تک رقمی فکر کنیم.

هافبک خلاق تیم پدیده در خصوص حضور نسبتا خوب هواداران پدیده در مصاف خانگی این تیم مقابل گسترش‌فولاد تصریح کرد: از معدود دفعاتی بود که هواداران واقعا سنگ تمام گذاشتند. دست یکایک آنان را می‌بوسم و از آنها خواهش می‌کنم که برای دیدارهای خانگی بعدی پدیده نیز به ورزشگاه بیایند تا بتوانیم به بهترین شکل ممکن از رقیبان امتیاز بگیریم. پدیده پتانسیل خوبی دارد و می‌تواند رتبه خود را ارتقا دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *