عباسیان: طلسم را می‌شکنیم

هافبک تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: با وجود بازی خوب و تماشاگرپسندی که ارائه می‌کنیم به گل نمی‌رسیم اما امیدوارم از دیدار برابر سایپا طلسم بشکند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، معین عباسیان در خصوص شرایط تیمش در آستانه دیدار با سایپا اظهار کرد: کادرفنی به خوبی حریف را آنالیز کرده و امیدواریم که بتوانیم همچون هفته‌های گذشته به خوبی راه حمله حریف را ببندیم و موقعیت‌های خوبی روی دروازه سایپا خلق کنیم. امیدوارم موفق باشیم و این بار طلسم را بشکنیم و با دست پر از این دیدار خارج شویم.

هافبک خلاق تیم فوتبال پدیده تاکید کرد: یکی از بهترین تیم‌های لیگ برتریم و چه از نظر موقعیت‌سازی و چه از نظر مقابله با حربه‌های حریف به خوبی عمل می‌کنیم اما نمی‌دانم چرا توپ‌ها وارد گل حریفان نمی‌شود. سایپا تیم خوبی است و با خرید چند بازیکن خوب مثل خلعتبری جان تازه‌ای گرفته، امیدوارم بتوانیم از پس حریف برآییم.

عباسیان خطاب به هواداران فوتبال خراسان گفت: امیدوارم در هفته‌های باقیمانده شاهد حمایت بیشتری از سوی هواداران فوتبال خراسان باشیم. اگر آنها برای پدیده به ورزشگاه بیایند شک نکنید که نتایج تیم‌ پدیده بهتر از گذشته خواهدبود. فاکتور حضور هوادار موضوعی نیست که بتوان آن را دست کم گرفت. امیدوارم از دیدار پدیده و سایپا نیز به خوبی استقبال شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *