مرتضوی: داشتن دو تیم لیگ برتری فوتبال یک ویژگی مهم برای مشهد است

مرتضوی: داشتن دو تیم لیگ برتری فوتبال یک ویژگی مهم برای مشهد است

شهردار مشهد گفت : وظیفه داریم در حوزه ورزش همگانی و قهرمانی به ورزش مشهد کمک کنیم.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پدیده خراسان، سید صولت مرتضوی در دیدار با مدیرعامل شرکت پدیده و مدیرعامل باشگاه پدیده خراسان با تاکید بر گسترش ورزش همگانی در شهر مشهد اظهار داشت: وظیفه داریم تا در حد توان خودمان به توسعه ورزش همگانی و همچنین ورزش قهرمانی کمک کنیم.
وی افزود: در حال حاضر بستر بسیار خوبی را برای ورزش همگانی در شهر مشهد آماده کرده ایم و تلاش داریم تا در این حوزه بیشتر از این کار کنیم چرا که سلامتی مردم باعث ایجاد نشاط و شادابی در جامعه می شود.
مرتضوی همچنین با اشاره به حضور دو تیم پدیده خراسان و سیاه جامگان در لیگ برتر اظهار کرد: حضور این دو تیم یک ویژگی مهم برای شهر مشهد به شمار می آید چرا که بسیاری از شهر ها که تیم ندارند حسرت آن را می خورند و ما باید از این پتانسیلی که وجود دارد استفاده ببریم.
وی ادامه داد: شهرداری نمیتواند به صورت حرفه ای وارد حیطه تیم داری شود اما ما می توانیم امکاناتمان را برای استفاده این دو تیم که نتایجشان باعث شادی مردم مشهد می شود در اختیار آنها بگذاریم.
وی با اشاره به کمک های شهرداری مشهد به تیم سیاه جامگان اظهار داشت: این کمک ها برای تیم پدیده هم وجود دارد و ما می توانیم در حوزه زمین، سالن، اتوبوس برای انتقال هواداران به ورزشگاه و نیز تبلیغات شهری و مسایل دیگر به این دو تیم کمک کنیم.
مرتضوی افزود: انتخاب شهر مشهد در سال ٢٠١٧ به عنوان پایتخت فرهنگی جهان این فرصت را در اختیار این دو تیم قرار میدهد تا آنها نیز در خصوص معرفی این رویداد فرهنگی به سایر مردم کشور فعالیت کنند که انصافا نیز هم پدیده و هم سیاه جامگان تا به امروز با درج آن روی پیراهن های خود به خوبی عمل کرده اند و باید از مدیران آنها تشکر کرد.
در ادامه این جلسه دکتر محسن شوشتری مدیرعامل شرکت پدیده ضمن تشکر از حمایت های شهردار مشهد از ورزش گفت: پتانسیل بالایی در تیم های لیگ برتری مشهد وجود دارد که می تواند نشاط را در جامعه تزریق کند.
وی ادامه داد:تیم داری در سطح حرفه ای مشکلات و موانع بسیار زیادی دارد اما به خاطر مردم به طور تمام قد از حضورمان در لیگ برتر دفاع میکنیم و دلگرمی مسئولین به ویژه شهرداری مشهد و کمک آنها به ورزش باعث افزایش انگیزه ما می گردد.
شوشتری تاکید کرد: با حمایت مسئولین و مردم انشالله در ادامه لیگ برتر نیز سعی خواهیم کرد تا با کسب نتایج بهتر شرایط خود را بهبود ببخشیم و به توسعه ورزش کمک کنیم ونشاط را در سطح جامعه به ارمغان آوریم.
مدیرعامل باشگاه پدیده خراسان نیز در انتهای این جلسه اظهار کرد: همین که شهردار مشهد به تیم های ورزشی نگاه مثبتی دارند باعث افزایش روحیه ما می شود.
هادی برگی زر افزود: برگزاری جلسه مشترک تیم های پدیده و سیاه جامگان قبل از شهرآورد مشهد با حضور شخص مهندس مرتضوی به عنوان شهردار پایتخت معنوی کشور نشان از درایت و توجه ویژه شهرداری به مقوله ورزش و فوتبال داشت.امیدواریم این حمایت ها ادامه داشته باشد و ما نیز بتوانیم شرایط خوبی را برای حضور تماشاگران در ورزشگاه ایجاد نماییم.
وی ادامه داد: ورزش همگانی لازمه توسعه سلامتی و شادابی در بین مردم است و شهرداری به نحو عالی به این مقوله پرداخته است. در حوزه ورزش حرفه ای و قهرمانی نیز کاملا با موانع و مشکلات آشنا هستیم و قطعا حمایت های شهرداری که از دو تیم پدیده و سیاه جامگان تا به اینجا انجام شده است می تواند نوید بخش روزهای بهتری برای این دو تیم باشد که به صورت خصوصی اداره می شوند.
گفتنی در این جلسه شهردار مشهد قول داد تا در یکی از جلسات تمرینی تیم پدیده خراسان حاضر شود و با بازیکنان و کادر فنی تیم دیدار داشته باشد.
همچنین در پایان این جلسه به رسم یاد بود پیراهن تیم پدیده خراسان که منقش به لوگوی شهرداری مشهد و عنوان مشهد پایتخت فرهنگی جهان اسلام روی آن درج شده بود و در بازی های این تیم استفاده می شود به شهردار مشهد اهدا گردید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *