جدایی خرسندنیا از پدیده

سخنگوی باشگاه پدیده خراسان گفت: محمدرضا خرسندنیا از باشگاه پدیده جدا شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پدیده خراسان ، جواد طاری بخش با اشاره به فرصت باقی مانده تا پایان نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: جلسات خوبی بین کادر فنی و مدیرعامل باشگاه در راستای جذب بازیکنان مدنظر  برگزار گردیده است   و انشالله طی روزهای آینده نیز نفرات مدنظر را جذب خواهیم کرد.

وی ادامه داد: در حال حاضر تنها بازیکنی که از پدیده جدا شده است محمدرضا خرسندنیا می باشد که امروز نیز با حضور در باشگاه رضایت نامه خود را گرفت تا به تیم دیگری برود و برایش آرزوی موفقیت داریم.

طاری بخش اظهار کرد: ما پیش از این ۲ جای خالی در لیست تیم داشتیم که با توجه به مصدومیت فریبرز گرامی و خارج شدن او از لیست و همچنین جدایی خرسندنیا جای خالی ما برای جذب بازیکن به ۴ نفر رسید و امیدواریم مذاکراتمان با بازیکنان مدنظر در روزهای آینده نتیجه بخش باشد.

سخنگوی باشگاه پدیده خراسان درباره بازیکنان مدنظر این باشگاه برای جذب در نیم فصل افزود: کادر فنی لیست خودش را ارایه کرده است که در این لیست نفراتی چون کریم اسلامی ، مهرداد بایرامی فرشید باقری هادی عقیلی و چند بازیکن دیگر وجود دارد که باشگاه با آنها وارد مذاکره شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *