مهاجری: پرسپولیس خوش‌شانس بود

مهاجری: پرسپولیس خوش‌شانس بود

سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت:در روزی که باید حداقلِ امتیاز بازی را کسب می‌کردیم، بازی را بد واگذار کردیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان ، محمدرضا مهاجری پس از شکست ۲ بر یک مقابل پرسپولیس در سالن نشست خبری حاضر شد و خبرنگاران مشهدی او را به خاطر بازی خوب تیمش تشویق کردند و سپس سرمربی پدیده که سالروز تولدش بود، اظهار داشت: به همه خسته نباشید می‌گویم در روزی که حداقل حداقل حداقل امتیاز را شایسته اش بودیم بازی را بد واگذار کردیم. الان بحث فنی محلی از اعراب ندارد. یک ربع آخر استراتژی که برای بازی داشتیم را نتوانستیم ادامه بدهیم. پرسپولیس روی ضربات ایستگاهی ما را تحت فشار قرار داد و روی دو ضربه ایستگاهی دو گل خوردیم و در لحظه ای گل خوردیم که نمی شود جبران کرد. به پرسپولیس تبریک می‌گویم.

وی در مورد داوری این بازی گفت: به داوری احترام می‌گذاریم و نظر خاصی نداریم در بازی با صبا دو پنالتی نبود و گرفتند. به داور خسته نباشید می‌گویم، اگر هم اشتباهی انجام داده مشکلی ندارد.

سرمربی پدیده در مورد گل‌های پرسپولیس گفت: می دانستیم پرسپولیس روی ضربات ایستگاهی خوب کار می‌کند دیشب ۴۵ دقیقه در این مورد با بازیکنان صحبت کردیم و در نهایت دو گل از روی دو ضربه ایستگاهی خوردیم.

سرمربی پدیده در مورد رضایت از نتیجه تساوی، گفت: دیدید تعویض هایی که داشتیم در خط جلو بود و می‌دانستیم می‌توانستیم پرسپولیس را ببریم. پرسپولیس یک ذره خوش شانس بود و ما بدشانس در روزی که می توانستیم ببریم باختیم.

مهاجری در مورد اینکه از عملکرد یونس شاکری راضی بودید، گفت: تعویض‌هایی که در دقایق ‌آخر انجام دادم آوردن بازیکنان تکنیکی بود و روند ۷۵ دقیقه اول را اگر ادامه می‌دادیم خوب بود. قبلا هم گفتم فرق ما با پرسپولیس این است وقتی که خوب هم بازی نمی‌کند و نمی تواند فوتبالش را به ما دیکته کند راهی برای بردن ما پیدا می کند اما ما در روزی که فوتبال خوبی ارایه می‌دهیم به خاطر عدم تجربه بازنده می‌شویم.حداقل ما شایسته مساوی بود. این فرق بازیکن با تجربه و بازیکن بی تجربه است.

وی در مورد اینکه برانکو گفته پدیده تیم قدرتمندی است گفت: از برانکو تشکر می‌کنم باید حرف مان را تکرار کنم. مهاجری در خصوص بازیکن جوان تیمش گفت: عبدالله حسینی بازی چهارمش در لیگ است بازیکن ارمنی هم تازه در لیگ بازی می‌کند و هرچه جلوتر برویم بهتر می شویم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *