مهاجری: از تیمم راضیم

سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت: با توجه به پیروزی تیم و کسب سه امتیاز، از تیمم رضایت دارم و به بازیکنانم خسته‌نباشید می‌گویم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، محمدرضا مهاجری در نشست خبری پس از دیدار تیمش در برابر ماشین‌سازی اظهار کرد: خدا را شکر می‌کنم که در این سرما شرمنده مردم نشدیم هرچند فرصت‌سوزی کردیم و می‌توانستیم برد راحت‌تری به دست آوریم. ما سخت‌ترین بازی‌مان را مقابل ماشین‌سازی انجام دادیم و امیدوارم در ادامه شرایط بهتری پیدا کنیم.

 
مهاجری در رابطه با پنالتی از دست‌رفته تیمش افزود: پنالتی را کفشگری هم می‌توانست بزند که در زمین حضور نداشت. پنالتی یک ضربه است و هر بازیکنی می‌تواند آن را بزند ما باید دقت بیشتری داشته باشیم ولی این را هم بگویم که هدر دادن پنالتی چیزی از ارزش‌های بازیکن ما کم نمی‌کند.

 
مهاجری ضمن تشکر از هواداران پدیده که در این سرمای سخت به ورزشگاه ثامن آمده‌بودند تاکید کرد: در این مدت تلاش کردیم تا تماشاگران به ورزشگاه بیایند و انتظار نداشتم بعد از ضربه پنالتی آن اتفاقات بیفتد و تماشاگر حریم خودش را دور بزند. محسن یوسفی ۹۰ دقیقه با مینیسک آسیب‌دیده برای ما بازی کرد و آن رفتارها خوب نبود.

 
وی افزود: ۳ گل زدیم که داور ۲ گل را آفساید اعلام کرد ولی در مجموع داوری خوب بود و باید فضا را به سمتی پیش ببریم که همه چیز مهیا باشد. امیدوارم فرصت‌سوزی‌ها دیگر تکرار نشود و قبول دارم که امروز ماشین‌سازی چند موقعیت داشت و توانست به تیم ما فشار وارد کند ولی ما هم ضربه‌ای به تیر دروازه زدیم. اگر هم در طول بازی به داوری اعتراض کردم به خاطر فشار مسابقه بود؛ وگرنه عملکرد تیم داوری خوب بود و حیف بود که ۳ امتیاز را نگیریم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *