مرادمند: از توان مناسبی برخورداریم

مرادمند: از توان مناسبی برخورداریم

مدافع تیم فوتبال پدیده گفت: از توان مناسبی برخورداریم و می‌دانیم که با اندکی دقت بیشتر و تمرکز، به هدف دست می‌یابیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، محمدحسین مرادمند در خصوص شرایط تیمش پس از حذف از جام حذفی اظهار کرد: به هر حال بازی در جام حذفی شرایط خاص خود را دارد و دیگر هرچه که بوده تمام شده، به چشم یک تجربه به آن می‌نگریم و تمرینات خود را دو روز است که آغاز کرده‌ایم. تمرینات پدیده همچون گذشته به شکل منظم برگزار می‌شود و امیدواریم که بتوانیم به بهترین شکل کار را پیش ببریم.

وی افزود: قطعا همه فوتبال‌دوستان و کارشناسان می‌توانند گواهی دهند که پدیده خراسان در لیگ شانزدهم از کیفیت بالایی برخوردار است و اگر کمی بی‌دقتی و بدشانسی از تیم ما فاصله بگیرد بدون شک می‌توانیم رتبه بسیار بهتری را هم از آن خود کنیم. صبا را به شکلی قاطعانه و خوب بردیم، ۳ گل در زمین حریف به ثمر رساندیم و آمار خیلی خوبی را از خود به نمایش گذاشتیم اما متاسفانه دوباره لیگ تعطیل شد که این هم جزو بدشانسی‌های ما از ابتدای لیگ است که هر بار ایده‌آل شدیم با روند تعطیلی روبه‌رو شدیم.

مرادمند خاطرنشان کرد: در ادامه لیگ برتر باید به مصاف ماشین‌سازی برویم و در ورزشگاه ثامن میزبان این تیم باشیم. ماشین‌سازی تیمی مملو از بازیکن خوب است و نتایجی که تاکنون کسب کرده، نباید ما را گول بزند. این تیم از پتانسیل خوبی برخوردار است و باید با دقت کامل خود را برای رقابت با این حریف مهیا کنیم. امیدوارم هواداران نیز به ورزشگاه بیایند و در کنار ما شاهد رقم خوردن اولین پیروزی خانگی پدیده و دومین پیروزی متوالی‌مان در لیگ باشیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *