مهاجری:حیف لیگ تعطیل شد

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد گفت: تعطیلی لیگ به ضررمان است چون نمی توانیم ۳۰ روز بازیکن را با انگیزه نگه داریم.

رضا مهاجری پس از برتری ۳ بر ۲ مقابل صبای قم اظهار داشت: هر دو تیم خوب بودند بچه های ما نشان دادند می توانند تیم بزرگی شوند آنها با تمام وجود بازی کردند. نیمکت نشینان ما هم همان انگیزه درون زمین را داشتند. در حال حاضر به جدول اصلاً کاری نداریم چون گفته ام در حال حاضر جدول فعلی کاذب است. ما امروز با لطف خدا و امام رضا که ضامن این بچه ها است پیروز شدیم.
وی افزود: امیدوارم این برد ما را بیدار کند دو سه بازیکن خود را در اختیار نداشتیم اما میزان دوندگی مان بالا بود. این جوانان گمشده های فوتبال هستند. ما امروز چه زمانی که گل زدیم و چه زمانی که خوردیم تیم برتر بودیم.
سرمربی پدیده با اشاره به اینکه هفته های زیادی را در پیش داریم، گفت: هنوز نمی توان گفت کدام تیم بالای جدول است و کدام تیم پایین. امروز هر دو تیم یکدیگر را آنالیز کرده بودند و مهم این بود از موقعیت ها استفاده کنیم.
مهاجری با اشاره به عملکرد داور مسابقه گفت: داور با ما مهربان نبود از کمیته داوران می خواهم یک بار دیگر این بازی را بینند اگر قرار است همدیگر را تخریب نکنیم پس برای کار هم ارزش قائل شویم.
وی در مورد تعطیلی لیگ گفت: ما ضرر می کنیم چون هر وقت تیم مان به اوج رسیده لیگ تعطیل شده است. تعطیلی برای ما سخت است چطور می توانیم ۳۰ روز بازیکنان را با انگیزه نگه داریم. اگر بخواهیم تمرینات را هم تعطیل کنیم باید در آستانه مسابقه بدنسازی سنگین بگذاریم که اصلاً درست نیست به هر حال کار سختی است و از عهده ما مربیان خارج است امیدوارم خداوند عاقبت همه ما را ختم به خیر کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *