مهاجری: به پیروزی امیدوارم

محمدرضا مهاجری گفت: امیدوارم دیدار فردا زیبا و تماشاگر پسند باشد و در نهایت به سه امتیاز دست یابیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، محمدرضا مهاجری در نشست خبری پیش از مسابقه تیمش مقابل صبا اظهار داشت: امیدوارم که بازی فردا سوای هر نتیجه ای که رقم بخورد تماشاگرپسند و زیبا باشد. امیدوارم این بازی بدون کمترین حاشیه برگزار شود و هر تیمی شایسته بود به برتری برسد.

وی ادامه داد: نتایجی که کسب  کردیم تاکنون خوب نبوده است. یکی ازدلایلی که خوب نتیجه نگرفته ایم تعطیلی های لیگ بوده است. فردا بازی سختی داریم. نه ما و نه صبا راضی به از دست دادن امتیاز نیستیم. هر تیمی تمرکز بیشتری داشته باشد به برتری می رسد.امیدوارم برنده بازی فردا با تمام احترامی که برای صبا قائل هستم به سود ما باشد.

سرمربی پدیده خاطرنشان کرد: ما در این هفته ها چند بدشانسی داشتیم. چندین توپ های ما به تیرک خورده است مصدوم های زیادی داشتیم. محسن یوسفی محروم شد. اینها عواملی بود که نگذاشت ما نتایج لازم را کسب کنیم. به جز بازی با گسترش فولاد در بقیه بازی ها می توانستیم برنده باشیم اما جذابیت فوتبال به همین هاست. امیدوارم مقابل صبا نتیجه لازم را کسب کنیم.

وی اذعان داشت: نبودن سه بازیکن صبا به نفع ما خواهد بود و در بازی شان تاثیرگذار خواهد بود. سه، چهار بازی اخیر صبا را که دیدم تغییراتی در ارنج شان به وجود آورده بودند. به نقاط ضعف و قوت حریف واقف هستیم. ما آنالیز لازم را انجام داده ایم اما تلاش می کنیم نتیجه لازم را کسب کنیم. امیدوارم فردا بچه ها توانایی لازم را برای انجام دستورات تاکتیکی ما را داشته باشند. با دادوفغان نمی توان کاری را پیش برد. حدود ۷ سال است به عنوان سرمربی کار می کنم همیشه درگیر این مسایل بوده ایم.

سرمربی پدیده درباره تغییرات صورت گرفته در مدیریت باشگاه گفت: امیدوارم تغییرات مدیریتی بتواند در راستای مشکلات مالی کمک بیشتری به ما کند. قبل از اینکه به پدیده بیایم با آقای وطنخواه رفت و آمد خانوادگی داشتیم. اما ایشان زمانی که پدیده زیر نظر مجموعه قبلی بود راحت تر می توانست کار کند. الان هم اقای برگی زر در عین اینکه توانایی فنی بالایی دارند در بحث مدیریتی هم بسیار خلاق و جوان هستند.

مهاجری درباره بازی در جام حذفی گفت: نگاه ما به جام حذفی جدی است. به نظر من یا تیمی نباید در این رقابت شرکت کند یا اگر این اتفاق افتاد باید با تمام قدرت در آن باشد. نگاه ما به جام  حذفی جدی است. ما اگر بتوانیم در این مرحله جام حذفی به برتری برسیم در مرحله بعد احتمال فراوان رقیب ما سایپا خواهد بود. ما در ۱۰ بازی نخست ۶ بار به خارج از خانه رفته ایم اما در دور برگشت ۷ بازی را در خانه هستیم و این برای ما جای امیدواری دارد. روزهای خوبی در پیش است و من به آینده امیدوارم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *