مهاجری: با همدلی به موفقیت می رسیم

مهاجری: با همدلی به موفقیت می رسیم

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: اگر همدلی و رفاقت باشد روزهای خوب هم فرا می‌رسد و ما می توانیم در ادامه لیگ برتر به نتایج خوبی دست پیدا کنیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان،محمد رضا مهاجری در نشست خبری مدیرعامل جدید پدیده گفت: بیشتر از یک فصل است که من تیم پدیده را همراهی می‌کنم و سختی‌های زیادی در این مدت کشیدیم. البته باید به دوست و هم‌بازی خوبم هادی برگی‌زر تبریک بگویم و برایش در این کار آرزوی موفقیت می‌کنم.

وی ادامه داد : موفقیت پدیده برای فرد خاصی نیست و سربلندی آن برای همه است. من البته حرف زیادی ندارم اما باید بگویم اگر ما و دیگر نماینده فوتبال استان اینقدر جان می‌کنیم ولی از نظر سخت‌افزاری ضعیف‌ترین تیم‌های ایران هستیم.

وی افزود: من خیلی دوست دارم شما خبرنگاران بروید و تیم‌های دیگر مثل فولاد، سپاهان، سایپا، پیکان، گسترش‌فولاد و … را ببینید و شرایط تمرین‌شان را ارزیابی کنید. آنوقت متوجه می‌شوید که ما از حداقل‌ها هم محروم هستیم.

مهاجری تصریح کرد: شما خبرنگاران اگر کلی زحمت بکشید و مطالب زیادی آماده کنید اما در زمان چاپ از نظر فنی دچار مشکل شوید، همه کارهایتان به مشکل می‌خورد. حالا که برگی‌زر به پدیده آمده امیدوارم حمایت خوبی از او بشود. چرا که ما نیاز به حمایت داریم و اگر حمایتی نباشد به موفقیتی نمی‌رسیم.

وی ادامه داد: همین حالا ورزشگاه شیک و جدید آستان قدس در مشهد وجود دارد اما ما از استفاده آن محروم هستیم. این را هم بگویم که به مجموعه پدیده ایمان داریم و می‌دانیم این تیم راهش را پیدا خواهد کرد و مشکلات حل خواهد شد.

 

مهاجری درباره بازگشت رضا حقیقی به پدیده تصریح کرد: او این روزها با ما تمرین می‌کند، اما زمانی از استفاده خواهیم کرد که بتواند ۹۰ دقیقه برای ما بازی کند. ما می‌خواهیم حقیقی همان رضایی باشد که قبل از جام جهانی بود.

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان افزود: ۶ سال در مشهد کار کردم و معتقدم اگر همدلی و رفاقت باشد روزهای خوب هم فرا می‌رسد. اما اگر منیت باشد کار به نتیجه نمی‌رسد. ما یک هدف مقدس داریم و باید دست به دست هم بدهیم و در این راه از اصحاب رسانه هم انتظار کمک داریم هر چند که متاسفانه آنها برخی جاها به جای اینکه کمک‌مان کنند حاشیه‌سازی می‌کنند. با همه این تفاسیر باید عنوان کنم انتظار زیادی از خودم دارم.

وی در پایان گفت: باید از جواد وطنخواه مدیرعالمل قبلی باشگاه کمال تشکر را داشته باشم . او واقعا در شرایط سختی که باشگاه داشت هر آنچه در توان خود داشت را برای اعضا تیم می گذاشت و حالا هم خوشحالم که در هیئت مدیره باشگاه عضویت دارد و مسلما با کمک و مشورت های او تیم به موفقیت می رسد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *