شوشتری: با مساعدت مسئولان استانی مشکلات کاهش یافته‌است

شوشتری: با مساعدت مسئولان استانی مشکلات کاهش یافته‌است

مدیرعامل شرکت پدیده گفت: خوشحالیم که با مساعدت‌های مسئولین استانی به ویژه دادستان و معاون محترم دادستانی مشکلات پدیده به شکلی ویژه کاهش یافته‌است.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، سیدمحسن شوشتری در نشست خبری امروز معارفه مدیرعامل جدید باشگاه پدیده اظهار داشت: با پیگیری های معاون و نمایندگان مجلس و مسئولین استانداری و غیره چالش های اساسی شناسایی شد و مشکلات کاهش پیدا کرد. در حال برنامه ریزی برای آینده بهتر هستیم. خوشحالم که دو تیم در لیگ برتر داریم. مسئولین استانی باید همت کنند تا هم این دو تیم باقی بمانند و هم تیم های بیشتری در لیگ برتر داشته باشیم.

وی افزود: امیدوارم با همت مسئولین شاهد موفقیت هم در تیم پدیده و هم در تیم سیاه جامگان در انتهای فصل باشیم. معتقدم که دوستان در تیم پدیده زحمات زیادی کشیدم. مهاجری، وطن خواه، تدین و تمامی کادر فنی و بازیکنان زحمات زیادی کشیدند و در حال حاضر به عنوان یک شهروند مشهدی از جایگاه تیم شهرم راضی نیستم ولی معتقدم آنها تمام تلاش خود را کردند و از این بابت از همه عزیزان تشکر می کنم. در حال حاضر احساس شد که نیازمند پتانسیل جدیدی هستیم که ارتباط بهتری بین مدیران تیم و مسئولین پدیده به وجود بیاید تا بتوانیم ما مدیران وظایف خود را بهتر انجام دهیم و شناخت بهتری انجام دهیم.

مدیر شرکت های پدیده تصریح کرد: از وطنخواه به واسطه تلاش‌هایش تشکر می‌کنیم و از برگی‌زر نیز سپاسگزارم که به عنوان یک فرد شناخته شده از خانواده فوتبال قبول مسئولیت کرده است. ضمن اینکه امیدوارم همان طور که تا این لحظه مهاجری زحمت کشیده از این جا به بعد هم کارشان تداوم پیدا کند. با اضافه شدن برگی زر به مجموعه تیم با توجه به ارتباطات خوب ایشان در حوزه فوتبال یقین دارم که مشکلات به شدت کاهش پیدا می کند و نسبت به تقویت تیم اتفاقات موثری خواهد افتاد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *