جعفرزاده: تمرکز ما روی بومی‌گرایی است

جعفرزاده: تمرکز ما روی بومی‌گرایی است

رییس هیات‌مدیره پدیده گفت: برای ما یک افتخار بزرگ است که چه کادرفنی و چه مدیران تیم پدیده خراسان از افراد بومی استان هستند و برای خوشحالی مردم فوتبال‌دوست خراسان تلاش می‌کنند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، مجتبی جعفرزاده، رئیس هیات مدیره پدیده در نشست خبری پدیده خراسان اظهار داشت: بازیکنان بسیار خوبی در خدمت باشگاه پدیده قرار دارند. در فصل جدید دور هم جمع شدند. کادر فنی بسیار خوبی داریم. در حوزه مدیریت هم فعالیت بسیار صورت گرفته است. متاسفانه در چند هفته اخیر نتایج خوب نگرفتیم. ما خودمان را مدیون مردم خراسان می دانیم. این تیم به صورت امانت چند صباحی در اختیار ماست. بر همین اساس تصمیم گیریم تا بهترین تصمیم را برای تیم بگیریم. تمام ایران معتقدند که تیم ما به خوبی بازی می کند اما با بدشانسی به نتیجه لازم نمی رسد.

وی با بیان تاریخچه‌ای مختصر از حضور پدیده در فوتبال ایران افزود: امتیاز از سرچشمه رفسنجان خریده شد. پدیده دو فصل در لیگ برتر آمده است و سال سوم حضورش در لیگ برتر را تجربه می کند. از مهاجری و سرآسیایی تشکر می کنم. از زحمات وطن خواه نیز تشکر می کنم. وطن خواه همچنان عضو هیات مدیره خواهد بود. از تمام دست اندرکاران، هواداران، مدیرکل وزارت ورزش و جوانان استان و هرکسی که توانایی و قدرت مانور دارند می خواهیم دست به دست هم دهیم تا این تیم را به جایگاهی که مستحقش است برسانیم. از حیدری معاون دادستان که درگیر مشکلات پدیده است تشکر ویژه ای داریم که درگیر مشکلات است و کمک کرده است.امیدواریم که این کمک ها و مساعدت هایی که تا الان شده ادامه دار باشد.

جعفرزاده در ادامه گفت: درباره هادی برگی زر نیازی نیست که توضیح دهم. زیرا در رده های مختلف استان و کشور فعال بوده است. به عنوان سرمربی در اقصی نقاط ایران مربیگری کرده است. امیدوارم بتوانیم با استفاده از پتانسیل وی به نتایج خوبی دست پیدا کنیم. محمدرضا مهاجری را یک استثنا در فوتبال ایران می دانیم. همه ما مشهدی ها به وی علاقه مندیم به خاطر هوش و زکاوتی که دارد. با تمام وجود از مهاجری حمایت می کنیم و اطمینان داریم که شاهد خواهید بود که وضعیت ما بهتر از این خواهد شد. در کنار مهاجری ما سرآسیایی را داریم که کوهی از استعداد و جوانی است. از وجود مجتبی سرآسیایی بیش از گذشته استفاده خواهیم کرد و توقع داریم به ما کمک کند. جعفر دلیری به عنوان عضو هیات مدیره باشگاه فعالیت خواهد کرد. کادر فنی داریم که همگی آن بومی هستند و این برای ما افتخار است. مدیر بزرگسالان ما و مدیرعامل باشگاه هم بومی هستند و به چنین مسائلی افتخار می کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که محمدحسن انصاری فرد گزینه مدیرعاملی بوده، گفت: ما اصلا گزینه غیربومی نداشتیم. با همکاران در باشگاه پدیده مشورت شد. هم از نقطه نظرات وطن خواه استفاده کردیم. هم از مهاجری و سرآسیایی استفاده کردیم. بیرون از مجموعه از نظرات مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان استفاده کردیم. بعد از بازی روز یکشنبه مقابل گسترش بود که ما تصمیم قطعی گرفتیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *