مهاجری: بد بودیم و باختیم

سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت: در دیدار مقابل گسترش بد بودیم و شکست خوردیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، رضا مهاجری در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل گسترش فولاد اظهار داشت: تبریک به گسترش فولاد که خوب بازی کرد. ما اصلا خوب نبودیم هیچکدام از بازیکنان ما خوب نبود و عملکرد خوبی نداشتیم. متاسفانه بازی بدی را ارایه کردیم باید تلاش کنیم تا در ادامه لیگ جبران کنیم.

وی ادامه داد: ما برای ما جای سوال است کاری که در تمرینات انجام دادیم رضایت بخش بودیم. سال گذشته هم بازی را ۴بریک باختیم اما به این اندازه ضعیف نبودیم. امروز آماده بودیم که ببازیم. پس از گلی که خوردیم هیچ تلاشی برای گلزنی نداشتیم به گسترش فضا دادیم و آنها استفاده کردند.

سرمربی پدیده درباره داوری گفت: داوری کار خود را انجام داد. درست نیست عملکرد خود را به داوری ربط بدهیم. تیم گسترش فولاد زمین استاندار و خوبی دارد و تبریک می گویم به گسترش فولاد به خاطر امکاناتی دارند.

وی درباره عدم استقبال تماشاگران بیان داشت:کمبود تماشاگر در همه جا هست و من نمی توانم دلیل اصلی آن را بیان کنم. تا تنور لیگ داغ شود بازی تعطیل می شود و تماشاگران از فوتبال دور می شوند.

مهاجری درباره اینکه آیا وقفه در برگزاری لیگ دلیل شکست سنگین تیم پدیده بود یا نه گفت:نمی توانم عملکرد ضعیف تیمم ر ابه تعطیلات ربط دهم.شاید تاثیر داشت اما نه تا این حد که امروز بد بودیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *