مهاجری: بازیکنان پدیده برای برد به میدان می‌آیند

مهاجری: بازیکنان پدیده برای برد به میدان می‌آیند

سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت: دیگر باید دوره بدشانسی ما به پایان برسد و نفت را شکست دهیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، محمدرضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار با نفت آبادان اظهار کرد: ضمن تبریک عید غدیر و گرامیداشت دفاع مقد‌س، باید بگویم که کشور ما مرهون رشادت‌های دلیرمردانی است که از جان خود گذشتند. آخرینش هم که دوچرخه‌سوار پار‌المپیکی‌مان بود که شهید شد.

وی افزود: راهی جز برد نداریم، خوب بازی کردیم اما متاسفانه در مصاف با فولاد با وجود موقعیت‌های متعد‌د اسیر اشتباه شدیم و پنالتی دادیم و گل خوردیم. همه راه‌ها برای رسیدن به گل را امتحان کردیم اما به آنچه می‌‌خواستیم نرسیدیم و در عین شایستگی باختیم.
وی تصریح کرد: نفت آبادان کادری منسجم و خوب دارد که تیمی خوب هم بسته‌است. باید مواظب قدرت این تیم باشیم. باید سه امتیاز این دیدار را از آن خود کنیم. امیدوارم بتوانیم عیدی خوبی به تیم
مهاجری در خصوص مصدومان و محرومان تیمش گفت: کفشگری دیروز تمرینات سبکی را گذراند و به دنبال حل مشکل یوسفی هستیم چون ۵۰ درصد از محرومیتش را گذرانده و می‌توان محرومیتش را به جریمه نقدی تبدیل یا تعلیق کرد.
مهاجری افزود: زمان بازی‌های ما همچنان عجیب است. سعی کردیم کمتر به این مقوله ورود کنیم اما تنها تیمی هستیم که در روز دربی بازی می‌کنیم. هر بازی در مشهد میزبان بودیم روز غیرتعطیل بوده‌است در صورتی‌که در خانه حریفان در روز تعطیل به میدان می‌رویم. باید در جهت جذب تماشاگر وارد میدان شویم، اما باید شرایط به شکلی باشد که بتوانیم از امتیاز میزبانی استفاده کنیم. همینکه در نیم‌فصل نخست در ۶ بازی خانگی ۲ بازی میزبان بودیم هم عجیب است، البته در نیم‌فصل دوم از امتیاز میزبانی استفاده خواهیم‌کرد.

وی افزود: روی قدرت گلزنی سوبا و زامهران حساب کرده‌بودیم اما متاسفانه زامهران مصدوم شد و ۲ ۳ هفته را از دست داد. امیدوار بودیم که بتوانیم در کنار یونس شاکری از حمزه خذیراوی استفاده کنیم اما وی باز هم مصدوم شده و در دیدار آخر، مچش پیچید. فرامرزی نیز فکر می‌کنم امسال را از دست داد زیرا جراحی کرد. حسین مهربان هم متاسفانه به این دیدار نمی‌رسد.

مهاجری در پایان گفت: برخی از مصدومیت‌ها به دلیل برخورد در میدان است. مثل حمزه خذیراوی که با برخورد در دیدار دوستانه با تیم اراک نزدیک بود رباطش پاره‌شود. وقتی تعطیلات به وجود می‌آید مجبور می‌شوید که دوباره بدنسازی کنید و از شرایط ایده‌آل خارج می‌شوید. تیم‌هایی مثل پرسپولیس که به موقع و صحیح شروع کردند نتوانستند در این ۲ دیدار اخیر نتایج و راندمان خوبی داشته‌باشند زیرا اصولی آغاز کرده‌بودند.
وی افزود: لیگ را از این به بعد ۳۵ هفته‌ای در نظر می‌گیریم تا دیگر از شرایط بازی خارج نشویم. بعد از بازی با نفت آبادان نیز تنها دو روز تعطیل می‌کنیم.
?کانال رسمی پدیده در تلگرام
telegram.me/padide_fc
?ربات رسمی پدیده در تلگرام
telegram.me/padidefcbot

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *