خرسندنیا: نفت آبادان را می‌بریم

خرسندنیا: نفت آبادان را می‌بریم

هافبک تیم فوتبال پدیده گفت: نفت آبادان تیمی قدیمی و ریشه‌دار است، اما بدون شک به نخستین پیروزی خانگی می‌رسیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، محمدرضا خرسندنیا در خصوص شرایط تیم پدیده اظهار کرد: ریکاوری می‌کنیم تا با آمادگی کامل به نتیجه لازمه مقابل نفت آبادان دست یابیم. امیدوارم بدشانسی دست از سر تیم ما بردارد تا بتوانیم با نتیجه‌ای مناسب به پیروزی دست یابیم.

وی در خصوص تقابل با سه نماینده خوزستان در سه هفته متوالی تصریح کرد: این مسایلی است که بر مبنای قرعه‌کشی ابتدای لیگ انجام شده و صحبتی دز این خصوص ندارم. واقعیت امر این است که بالاخره باید در طی پانزده هفته لیگ، به مصاف تمامی لیگ‌برتری‌ها برویم و فرق آنچنانی ندارد.

خرسندنیا تاکید کرد: امیدوارم از این هفته سایه بدشانسی از سر ما برداشته‌شود و توپ‌ها وارد دروازه رقبا شود. به هواداران نیاز داریم تا با فشاری مضاعف بر حریف بتوانیم به پیروزی برسیم. در مصاف با فولاد در گرما و شرایط خاص اهواز بازی سنگینی داشتیم که متاسفانه آنطور که باید و شاید نتوانستیم از موقعیت‌ها استفاده کنیم و در نهایت دیدار را واگذار کردیم.

وی افزود: با وجود احترامی که برای نفت آبادان، تیم قدیمی و ریشه‌دار خوزستان قائلم اما بدون شک باید برای پیروزی وارد میدان شویم و مطمئنم که در این دیدار با دقت در ضربات آخر به پیروزی می‌رسیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *