جعفری: روی یک اتفاق به فولاد باختیم

جعفری: روی یک اتفاق به فولاد باختیم

مدافع تیم فوتبال پدیده گفت: متاسفانه اسیر بدشانسی شدیم و روی یک اتفاق به فولاد باختیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، حسن جعفری در خصوص شرایط تیم پدیده اظهار کرد: شرایط کلی تیم خوب است و در دیدار با رقبا هم بد کار نمی‌کنیم. موقعیت‌هایی در هر بازی داریم که اگر گل شود قطعا نتایجی بسیار متفاوت برای پدیده رقم می‌خورد اما هر بار با بدشانسی روبه‌رو می‌شویم و نتیجه آنچه که لایق پدیده است رقم نمی‌خورد.

وی افزود: در دیدار مقابل فولاد نیز با تیزهوشی بازیکن فولاد، داور یک پنالتی گرفت و پس از آن دیگر به آن شکل موقعیتی نصیب حریف نشد. به هر حال اتفاقات دیدار با فولاد به اتمام رسید و باید به دیدار با نفت آبادان بیاندیشیم تا با یک ریکاوری مناسب در حالی‌که فاصله زمانی کمی تا این دیدار باقی مانده بتوانیم به نخستین پیروزی خانگی خود در لیگ شانزدهم دست یابیم.

جعفری خاطرنشان کرد: اختلاف ما با نفت تهران ۳ گل نبود، بازی با سایپا پنالتی از دست دادیم و در دیدار با استقلال خوزستان هم مثل نبرد با فولاد لایق سه امتیاز بودیم اما به قول مهاجری شاید گل زدن را فراموش کرده‌ایم که به نتیجه دلخواه دست پیدا نمی‌کنیم.

مدافع پدیده تصریح کرد: دیدار با نفت آبادان را قطعا با پیروزی به اتمام می‌رسانیم تا با خاطره‌ای خوش و انگیزه‌ای بالا به تعطیلات مجد‌د برویم. امیدوارم هواداران بیایند تا از این دیدار خانگی بتوانیم به بهترین شکل استفاده کنیم و جایگاه خود را ارتقا دهیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *