عباسیان: بدشانسی ما این هفته تمام می شود

عباسیان: بدشانسی ما این هفته تمام می شود

معین عباسیان گفت: بدشانسی ما تا هفته پنجم بود و مطمئنم که از این هفته این روند بدشانسی پایان می‌یابد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، معین عباسیان در خصوص دیدار تیم فوتبال پدیده در مصاف با استقلال خوزستان اظهار کرد: متاسفانه باز هم نتوانستیم به آنچه که استحقاقش را داشتیم دست یابیم. واقعا بازی دست ما بود و بعید می‌دانم کسی بگوید پدیده لایق پیروزی نبود.

وی افزود: متاسفانه توپم دوباره به تیرک دروازه خورد و وارد گل نشد. این هم در کنار مصدومیت‌ها طلسم عجیبی است که گرفتارش شده‌ایم اما مطمئنا از این هفته و جدال با فولاد خوزستان، طلسم را می‌شکنیم و با پیروزی در ورزشگاه غدیر دوباره سیر صعودی خود را آغاز می‌کنیم. امیدوارم زودتر بازیکنان مصدوم پدیده شرایط بازی را به دست بیاورند تا با تمام قوا به مصاف رقبا برویم. تیم خوبی هستیم و مطمئنا جزو بالانشینان جدول خواهیم‌بود.

عباسیان در خصوص گرمای هوای اهواز تصریح کرد: از هوای داغ اهواز و خوزستان خبر داریم اما چاره‌ای نیست و باید عصر جمعه به مصاف این تیم برویم. با وجود تمام سختی‌هایی که هست، می‌خواهیم که فعل خواستن را صرف کنیم و با دست پر به دومین پیروزی خارج از خانه خود در لیگ شانزدهم دست یابیم.

بازیکن بومی تیم فوتبال پدیده که در بهترین فرم خود قرار دارد، خاطرنشان کرد: امیدوارم بتوانم نظر مثبت مربی بزرگ تیم ملی، کارلوس کیروش را جلب کنم و به اردوی تیم ملی دعوت شوم. تلاشم را برای رسیدن به پیراهن تیم ملی انجام می‌دهم و با توجه به اینکه ۲۶، ۷ سال دارم هنوز این شانس را دارم که به سطوح بالاتری دست یابم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *