مهاجری: بازیکنان اصلی پدیده غایب بودند

مهاجری: بازیکنان اصلی پدیده غایب بودند

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: متاسفانه تعداد زیادی از بازیکنان پدیده مصدوم هستند که امیدوارم هرچه زودتر آماده شوند تا بتوانیم از آنها برای دیدار با استقلال خوزستان استفاده کنیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، محمدرضا مهاجری در خصوص تعطیلات و آنچه که بر پدیده خراسان گذشت، اظهار کرد: دیدارهای دوستانه خوبی مقابل سیاه‌جامگان و سپاهان داشتیم. تا دقیقه ۶۰ بازی با سپاهان هم همه‌چیز خوب بود اما به واسطه اینکه می‌خواستم بازیکنان دیگر هم بازی کنند تغییراتی را ایجاد کردیم.

وی افزود: به جز واتو که همراه با تیم ملی ارمنستان است، در این بازی ناصحی، عباسیان، زامهران، کفشگری، کمندانی، مهربان و چند بازیکن تیم پدیده ب را در اختیار نداشتیم و مجبور شدیم که به بازیکنان رده سنی جوانان میدان دهیم.

سرمربی پدیده تاکید کرد: امیدوارم بتوانیم در ادامه راه با رسیدن به موقع مصدومان تیم، در مصاف با استقلال خوزستان موفق باشیم. فقط گلایه‌ای که از سازمان لیگ داریم این است که چرا نخستین بازی خانگی ما پس از تعطیلات در مشهد را روز شنبه گذاشتند؟

وی گفت: از طرفی همواره صحبت از حضور هوادار می‌کنیم و از سوی دیگر، بازی را روز شنبه می‌گذاریم. طبیعی است که هوادار نمی‌تواند به راحتی خود را به ورزشگاه برساند. امیدوارم در هفته‌های بعد در این خصوص سلیقه بهتری به خرج داده‌شود.

مهاجری در خصوص دیدار با چین گفت: چین حریف سرسختی است، تیمی که به کره جنوبی ۲ گل می‌زند و با اختلاف تنها یک گل در خاک کره می‌بازد، حریف دست و پا بسته‌ای نیست. باید با دقت و البته همان اراده مثال‌زدنی وارد زمین شویم تا انشالله در دومین گام نیز با موفقیت به راه خود ادامه دهیم.

وی در خصوص دیدار تیم ملی ایران برابر قطر نیز اظهار کرد: بازی شاید از نظر کیفی در سطح بالایی نبود اما خوشحالم که تیم ملی توانست به بردی مهم دست یابد و کام مردم ایران شیرین شد. نباید فراموش کنیم در چنین مسابقاتی‌، بدون شک محگم گام برداشتن در بحث شکل گرفتن شخصیت تیمی تاثیر فراوانی دارد.

مهاجری افزود: کیروش به بهترین شکل، غیرت و فعل خواستن را به بازیکنانش تزریق کرده تا آن‌ها از دقیقه ۱ تا آخرین ثانیه دیدار تسلیم نشوند و بدانند که فقط برد آرام‌شان می‌کند.

سرمربی پدیده افزود: تنها موضوع مهم درباره آماده‌سازی تیم ملی بحث دیدارهای دوستانه است، لیگ را یک ماه تعطیل کردیم تا به مصاف تیم‌های سری بی و سی ایتالیا و تیم‌های ب این کشور برویم. قطعا کیروش دیدارهای دوستانه بزرگ می‌خواهد تا تیمش محک جدی بخورد. به برگزاری دیدار‌های دوستانه بزرگ نیاز داریم تا به موفقیت برسیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *