محمدرضا خرسندنیا: پدیده از هفته پنجم بهتر می‌شود

محمدرضا خرسندنیا: پدیده از هفته پنجم بهتر می‌شود

هافبک دفاعی تیم فوتبال پدیده گفت: بدون شک از هفته پنجم کیفیت متفاوتی را از پدیده خواهیددید.

به گزارش سایت رسمی هواداران پدیده خراسان ، محمدرضا خرسندنیا در خصوص تعطیلات لیگ برتر فوتبال، جام خلیج فارس اظهار کرد: شرایط خوبی در تیم پدیده حاکم است و با وجود تعطیلات با تصمیم کادرفنی تمرینات‌مان پس از دو سه روز استراحت آغاز شد. خوشبختانه تمرینات خوبی را برگزار می‌کنیم و امیدوارم از هفته پنجم بتوانیم روانتر فوتبال بازی کنیم.

وی افزود: در چهار هفته ابتدایی لیگ تا خواستیم شکل بگیریم و به آن آمادگی مطلوب برسیم لیگ تعطیل شد. هفته به هفته بهتر می‌شویم اما متاسفانه تعطیلات لیگ تنها به سود تیم‌هایی شد که دیرتر آغاز کرده‌بودند. به هر حال باید تابع تصمیم سازمان لیگ باشیم و بدون تعارف، اولویت بدون شک با تیم ملی هر کشور است. امیدوارم تیم ملی کشورمان هم بتواند با نتایج خوب در مقدماتی جام جهانی اسباب خوشحالی مردم خوب کشورمان را فراهم کند.

خرسندنیا راجع به شانسش برای پوشیدن پیراهن تیم ملی خاطرنشان کرد: چه در زمان حضور در استقلال و چه اینجا در پدیده تلاشم را می‌کنم تا بهترین بازیکن ممکن برای تیمم باشم. اینکه کیروش چه تصمیمی می‌گیرد را نمی‌دانم اما به شخصه برای رسیدن به پیراهن تیم ملی می‌جنگم و از هیچ کوششی دریغ نخواهم‌کرد.

بازیکن بومی تیم پدیده تصریح کرد: همچنین دیداری دوستانه را عصر پنجشنبه در مصاف با تیم ب خود برگزار کردیم تا بازیکنان از شرایط مسابقه دور نشوند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *