عیادت مدیران و سرمربی پدیده از پیشکسوت فوتبال خراسان رضوی

عیادت مدیران و سرمربی پدیده از پیشکسوت فوتبال خراسان رضوی

مدیران و سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان از پیشکسوت فوتبال خراسان عیادت کردند.
به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، عصر امروز جواد وطن خواه مدیرعامل ، محمدرضا مهاجری سرمربی ، مجتبی سرآسیایی قائم مقام به همراه طاری بخش مدیر رسانه ای و شریف پور معاون اجرایی باشگاه پدیده با حضور در منزل عباس آریک پیشکسوت فوتبال خراسان رضوی از وی عیادت کردند.
در این بازدید آریک ضمن بازگو کردن روند درمانی خود گفت: خوشحالم که در این چند روز بزرگان ورزش استان از من سر زدند و جویای احوالم شدند.
وی افزود: به دلیل سانحه رانندگی که برایم رخ داد متاسفانه از ناحیه دست و پا و همچنین لگن به شدت آسیب دیدم و برای همین تا امروز چند عمل جراحی را پشت سرگذاشتم و باید یک عمل سنگین دیگر را نیز انجام دهم.
آریک ادامه داد: هزینه های عمل جراحی ام بسیار سنگین بوده است و متاسفانه هنوز از سوی بیمه نیز مبلغی را دریافت نکردم اما قول هایی را برخی از مسئولین داده اند تا بتوانم این هزینه ها را پرداخت نمایم.
مدیرعامل باشگاه پدیده خراسان نیز ضمن آرزوی بهبودی برای این پیشکسوت فوتبال اظهار داشت: پیشکسوتان سرآمد ورزش هستند و وظیفه ماست تا به آنها رسیدگی کنیم.
وطن خواه افزود: تا جایی که در توانمان باشد کمک خواهیم کرد تا به لطف خداوند بتوانیم برای بهبودی شما کاری انجام دهیم.
گفتنی است عباس آریک چند روز قبل در یک سانحه رانندگی پس از بازگشت از نظارت مسابقات فوتبال ساحلی کشور از بندرگز بین تیم های ملوان بندر گز و ملوان انزلی در جاده قوچان مشهد دچار سانحه شدید رانندگی شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *