یونس شاکری: نیاز اصلی ما حضور هواداران است

یونس شاکری: نیاز اصلی ما حضور هواداران است

مهاجم تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: هیچ تیمی را نباید در لیگ برتر دست کم گرفت.

به گزارش سایت رسمی هواداران پدیده خراسان ، یونس شاکری در خصوص شرایطش در تیم فوتبال پدیده عنوان کرد: خوشبختانه توانستم در دیدار مقابل سایپا طلسم را بشکنم و پایم به گلزنی باز شد. در دو فصل گذشته همواره گل نخست پدیده در لیگ برتر را به ثمر می‌رساندم اما متاسفانه این فصل برای گلزنی ۳ هفته طول کشید.

وی افزود: امیدوارم در ادامه لیگ با گلزنی بتوانم هواداران را خوشحال کنم و کادرفنی پدیده را از خود راضی نگه‌دارم. شرایط تیم پدیده خوب است و در حالی پنج امتیاز گرفتیم که در ۴ هفته نخست، در سه دیدار میهمان بودیم.

شاکری تاکید کرد: جو خوبی در تیم حاکم است و قطعا با استفاده از تعطیلات و برگزاری تمرینات به صورت منظم، هرروز آماده‌تر می‌شویم. پدیده با این پتانسیل می‌تواند به رتبه‌های بالای جدول دست یابیم. نیاز اصلی ما حضور هواداران است، از آن‌ها می‌خواهم که در دیدارهای خانگی کنارمان باشند تا با استفاده از یار دوازدهم بر حریفان غلبه کنیم.

مهاجم تیم پدیده خا‌طرنشان کرد: در لیگ شانزدهم تیم‌ها به هم نزدیک ‌شده‌اند و هیچ دیداری ساده نیست. باید در تمامی دیدارها با دقت کامل وارد زمین شویم و هیچ حریفی را دست کم نگیریم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *