شهاب گردان: پدیده از هفته پنجم متحول می شود

شهاب گردان: پدیده از هفته پنجم متحول می شود

دروازه بان تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: خوشبختانه نتایج نسبتا خوبی تاکنون کسب کرده ایم و در ادامه بهتر هم می شویم.

به گزارش سایت رسمی هواداران پدیده خراسان ، شهاب گردان در خصوص چهار هفته نخست لیگ برتر و نتایج پدیده در این مدت اظهار کرد: اگر بخواهیم واقع بینانه به جدول نگاه کنیم، پدیده در سه دیدار از چهار دیدار خود در زمین رقبا به میدان رفته، با این تفاسیر کسب پنج امتیاز بد نبوده و می توانیم از چنین نتایجی دفاع کنیم.
وی افزود: البته بدون شک در ادامه کار با بازگشت مصدومان، بازی در زمین خانگی و آمادگی ۱۰۰ درصد بدنی بازیکنان، می توانیم به نتایج بهتری دست یابیم و به رتبه های بالاتری فکر کنیم.
گردان در خصوص شرایط خودش تصریح کرد: از نظر بدنی کاملا آماده هستم، امیدوارم بتوانم رضایت هواداران و کادرفنی پدیده را به دست آورم، پدیده فوتبال روان و زیبایی را ارائه می کند و قطعا می توانیم در ادامه راه نیز موفق باشیم. متاسفانه در دیدار با نفت روی اتفاق دروازه مان باز شد و شیرازه تیم از هم پاشید؛ همین موضوع باعث شد آمار خوبی در چهار دیدار نخست نداشته باشم.
دروازه بان شماره یک پدیده خاطرنشان کرد: سود بزرگ این تعطیلات، بازگشت مصدومان تیم است. بازگشت خذیراوی، مهربان و کمندانی باعث می شود تا دست کادرفنی برای انتخاب بازیکنانش بازتر شود. باید بگویم که هواداران از تیم شهر خود حمایت کنند زیرا پدیده از هفته پنجم به بعد متحول می شود و نیاز به همراهی هواداران خون گرم خراسانی دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *