کفشگری: بهداد قهرمان واقعی المپیک است

کفشگری: بهداد قهرمان واقعی المپیک است

هافبک تیم فوتبال پدیده گفت: مظلومیت بهداد سلیمی را همه دیدند و بهداد برای مردم قهرمان است.
به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، مهرداد کفشگری در خصوص مسابقه پسر دایی خود، بهداد سلیمی در المپیک گفت: متاسفم که به این واضحی حق بهداد سلیمی را خوردند. بهداد شش ماه تمام تمرین کرد و از خودش گذشت تا پرچم ایران را به اهتزاز درآورد اما متاسفانه به راحتی حقش را خوردند. برای مردم ایران، بدون شک بهداد قهرمان است.
وی در خصوص اینکه آیا طی روزهای گذشته پس از اتفاقات تلخ ریو با بهداد سلیمی صحبت کرده، گفت: صحبتی داشته‌ایم، از نظر روحی کمی بهتر شده زیرا دیگر کار از کار گذشته و چاره‌ای نیست. متاسفانه رییس فدراسیون جهانی وزنه‌برداری و سایر افراد قدرتمند، اجازه ندادند که حق به حق‌دار برسد.
کفشگری در خصوص شرایط خودش در پدیده تصریح کرد: تمرینات خود را دوباره از سر گرفته‌ایم تا با آمادگی کامل وارد هفته پنجم شویم و از تعطیلات به خوبی استفاده کنیم. روز به روز در حال پیشرفت و بهتر شدنیم. به آینده خوش‌بینم و فکر می‌کنم نتایج خوبی خواهیم‌گرفت.
وی افزود: با توجه به بازی‌های خارج ازخانه ثبت پنج امتیاز به هیچ‌وجه بد نبوده و نیست، امیدوارم در ادامه لیگ با توجه به اینکه بازی‌های داخل خانه ما هم شروع می‌شود با حضور هواداران به نتیجه‌ای خوب دست یابیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *