کفشگری: پدیده می تواند یکی از مدعیان در لیگ باشد

کفشگری: پدیده می تواند یکی از مدعیان در لیگ باشد

به گزارش سایت رسمی هواداران پدیده خراسان ، مهرداد کفشگری در خصوص شرایط تیم پدیده اظهار داشت: شرایط تیم پدیده خداروشکر خوب است و می توانستیم مقابل سایپا برنده بازی نیز باشیم ولی متاسفانه بازی طوری پیش رفت که تیم ما یک پنالتی از دست داد و به تساوی مقابل این تیم رضایت دادیم. تیم ما یک باخت خیلی بد مقابل نفت تهران داشت داشت که تیم را از بالای جدول دور کرد و از شانس بدمان این باخت روی  اشتباه فردی بود و گل خوردیم اما در کل شرایط تیم خوب است و می‌تواند در پایان فصل یکی از مدعیان قهرمانی باشد. یک پنالتی علیه ما در این فصل اعلام شد که سرنوشت ما را در مسابقات پیش از تعطیلات بد کرد و که  می‌توانست شرایط را عوض کند و ما می توانستیم قبل از تعطیلات لیگ در کورس قهرمانی بمانیم.

وی ادامه داد : انتخاب تیم پدیده و رفتن من به این تیم فقط به خاطر بودن اقای مهاجری بوده است. ایشان هم از نظر شخصیتی هم از نظر بازیگری و فنی شرایط خوبی دارد. خدا را شکر تا الان توانستم با شرایط اقا مهاجری خودم را وقف بدهم و در این تیم به خوبی عملکرد موفقیت آمیزی داشته باشم و نظر ایشان را نیز جلب کنم.
کفشگری در خصوص رفاقت در تیم پدیده گفت : در تیم پدیده شرایط به قدری خوب است که همه بازیکنان با یکدیگر دوست هستیم و در کنار شرایط رقابتی با یکدیگر داریم و همه با هم دوست هستیم و به دنبال این هستیم که نتیجه لازم در نهایت به اسم پدیده و هواداران رقم بخورد. امیدوارم با شرایطی که داریم به نتیجه لازم برسیم و همه موفق شویم به خواسته های مان دست یابیم.
کفشگری در مورد تعطیلی لیگ گفت : شرایط تیم در تعطیلات با یک برنامه ریزی دقیق می تواند به خوبی کمک کند در لیگ موفق باشیم و این تیم می تواند یکی از مدعیان در لیگ باشد باشد به دلیل اینکه پدیده  پتانسیل برنده شدن در بازی‌ها را دارد. ما  بعد از ۵ روز تعطیلی، تمرینات خود و آماده سازی برای لیگ برای شروع دوباره آغاز می‌کنیم و هدف مان این است لیگ را تحت تاثیر خودمان قرار دهیم. بعد از تعطیلات با استقلال خوزستان بازی داریم و این شانس را در بازی خانگی برای خودمان قائل هستیم تا برابر قهرمان فصل گذشته به برتری دست یابیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *