مهاجری: اشتباهات بازی با نفت را تکرار نمی کنیم

مهاجری: اشتباهات بازی با نفت را تکرار نمی کنیم

سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت: در بازی با نفت اشتباهاتی کردیم که در بازی فردا تکرار نمی کنیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، رضا مهاجری در نشست خبری پیش از بازی مقابل سایپا اظهار داشت: فرارسیدن دهه کرامت و روز خبرنگار را تبریک می گویم. بازی فردا مقابل سایپا بازی سختی برای ما خواهد بود. کار برای ما سخت تر است چون مهمان هستیم.

وی افزود: شکست غیرمنتظره ای مقابل نفت متحمل شدیم ولی به خودمان آمده ایم. امیدوارم در بازی فردا اشتباهاتی که مقابل نفت انجام داده ایم را تکرار نکنیم و نتیجه لازم را کسب کنیم. ما در چهار هفته ابتدایی سه بازی را مهمان بوده ایم.

سرمربی پدیده درباره تعطیلی لیگ خاطرنشان کرد: موافق بودن یا نبودن من با این مساله اهمیتی ندارد. به خاطر تیم ملی توفیق اجباری نصیب بعضی تیم ها شده است. ۴،۵ روز تمرینات تعطیل خواهد شد. مجبوریم بازی دوستانه بگذاریم که برای باشگاه ها هزینه بر است. ما به مشهد برمی گردیم و با هیات مدیره و مدیرعامل صحبت می کنیم که اردوی ما چگونه باشد.

وی درباره خط حمله زهردار سایپا اذعان داشت: همان طور که آنها ما را آنالیز می کنند ما هم این کار را انجام می دهیم. ما در دوبازی اخیر سه گل خوردیم. در این بازی شرایط متفاوت است. فرکی از لحاظ اخلاقی و فنی مربی شایسته ای است. قطعا فردا شکل فوتبال آنها هجومی خواهد بود و بازی جذابی را می بینیم.

مهاجری در پایان درباره غایبان تیمش گفت: آقایان مهربان، کمندانی و خضیراوی به دلیل مصدومیت نمی توانند در بازی فردا به میدان بروند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *