مهاجری: مقابل نفت به دنبال پیروزی هستیم

مهاجری: مقابل نفت به دنبال پیروزی هستیم

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان تاکید کرد، تیمش در ابتدای لیگ برتر دو هفته سخت را پشت سر گذاشته است.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان ، محمد رضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل نفت تهران اظهار داشت: در ابتدا روز خبرنگار را به اصحاب رسانه تبریک می‌گویم. امیدوارم با تمام سختی‌هایی که وجود دارد در کارتان موفق باشید. با توجه به اینکه خودم هم عضوی از این جامعه هستم، امیدوارم برای زدودن افکار غلطی که در جامعه ورزشی وجود دارد، تلاش کنیم. هفته سوم است و ما دو هفته سخت را پشت سر گذاشتیم.

وی یادآور شد: در ابتدای لیگ قرعه سختی داشته و در چهار بازی ابتدایی سه بازی خارج از خانه داریم. ما در هفته‌ آینده بعد از نفت با  سایپا در خارج از خانه بازی خواهیم کرد. بدون توجه به این مسائل تمرینات خوبی را انجام دادیم و به لحاظ روحی و روانی شرایط خوبی داریم، چون در هفته‌های گذشته نتایج خوبی گرفتیم. امیدوارم مقابل نفت که مربی و بازیکنان شایسته‌ای دارد، موفق باشیم. نفتی‌ها از دو بازی یک امتیاز گرفتند، اما شرایط بسیار خوبی دارند.

«امیدواریم مانند بازی مقابل سپاهان با دست پر به خانه برگردیم»، مهاجری با بیان این جمله در مورد مشکلات مدیریتی باشگاه پدیده مشهد گفت: آقای پهلوان یک سالی می‌شود که از جمع ما جدا شده است. در واقع پدیده به دادستانی واگذار شده و هیئت مدیره جدید برای این باشگاه تشکیل شده است. سرمربی تیم فوتبال پدیده اضافه کرد: دکتر شوشتری به‌عنوان مدیر مجموعه پدیده مشغول فعالیت است. ما بارها با ایشان جلسه داشته‌ایم و قول همه نوع همکاری را به ما داده‌اند. او به‌عنوان هزینه به باشگاه پدیده نگاه نمی‌کند، اما لازم است که یکسری هماهنگی‌ها بین ما و مدیریت مجموعه پدیده صورت بگیرد.

مهاجری همچنین در مورد وضعیت مالی پدیده تصریح کرد: مشکلات مالی در همه باشگاه‌ها وجود دارد ما هم درصدی را به بازیکنان پرداخت کردیم و قرار است درصد دیگری را تا قبل از بازی فردا پرداخت کنیم. تعهدات مالی تعیین شده است و امیدواریم برآورده شود.

وی در خصوص حضور مهرداد کفشگری مقابل تیم نفت تهران علی‌رغم علاقه‌ای که به علی دایی، سرمربی این تیم دارد، اضافه کرد: من به مهرداد گفتم این خیلی خوب است که آدم قدر کسانی را  که برایش زحمت کشیدند، بداند. مهرداد ۲۴ ساعت بعد از جدایی از صبا صبر کرد تا علی دایی تیم بگیرد، اما این اتفاق رخ نداد و به جمع ما پیوست، حالا هم از وضعیت این بازیکن رضایت دارم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده در خصوص میلاد کمندانی هافبک تیمش گفت: در بازی با سپاهان این بازیکن با یکی از بازیکنان حریف برخوردی داشت که دچار مصدومیت شد، اما در دوران تعطیلات سعی می‌کنیم او را به بازی‌های آینده‌مان برسانیم. کمندانی تمرینات اختصاصی‌اش را آغاز کرده است.

مهاجری در پاسخ به اینکه آیا بازیکنانی از تیم شما در سطح دعوت به تیم ملی هستند یا نه، اضافه کرد: دو سه بازیکن تیم من می‌توانند در لیست تیم ملی قرار بگیرند. البته شما خبرنگاران کارشناس هستید و می‌توانید بهتر نظر بدهید. از نظر من دو سه بازیکن که نمی‌خواهم نام‌شان را ببرم آنقدر خوب کار کرده‌اند که امیدوارم عملکردشان از چشم سرمربی تیم ملی دور نماند. مشخص است که تیم ما جوان شده و این را می‌توانید از شرایط و حرکت تیم‌مان تشخیص بدهید، امیدوارم با دعوت از بازیکنان ما به تیم ملی انگیزه سایر بازیکنان هم افزایش یابد.

وی در پاسخ به این سوال که تاکتیک‌تان برای بازی با نفت تهاجمی است یا تدافعی، افزود: برای هر بازی ما با یک تفکر وارد زمین خواهیم شد، در واقع هر پیروزی راه خودش را دارد. ما برای برد به زمین می‌رویم، ولی می‌دانیم شکل بازی‌ها متفاوت است. به‌عنوان مثال مقابل سپاهان که سه مهاجم دارد باید تیم را عقب نگه داریم و مقابل نفت استراتژی دیگری را به کار ببندیم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده در پایان در خصوص بازیکنانش و رضایت از تیمی که بسته شده است، گفت: تا امروز از همه چیز رضایت دارم و فکر می‌کنم به‌غیر از کمندانی که مصدوم شده است باقی بازیکنان انتظارات ما را برآورده کرده‌اند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *